Zweryfikowane i sprawdzone firmy

Tworzenie projektów budowlanych i projektowanie wnętrz

fiord.pl

Fiord Architekci

Staszica 16/2
województwo: wielkopolskie
współrzędne do gps: 52.409215,16.876697

NIP: 698-166-56-23

numer telefonu: +48 609 483 830
adres www: fiord.pl
poczta e-mail: biurofiord.pl

Sprawdź, jak do nas trafić

Oferta / usługi

Zakres usług przedsiębiorstwa Fiord-Architekci obejmuje projektowanie wnętrz, tworzenie projektów architektury mieszkaniowej i usługowej, wykonywanie inwentaryzacji budowlanych, a także nadzór nad inwestycją. Poza tym specjaliści zajmują się wieloma formalnościami jak m.in. przygotowywanie wniosków o warunki zabudowy, czy przeprowadzanie analizy możliwości realizacji określonego projektu. Architekt z firmy Fiord znajdującej się na terenie miasta Poznań przykłada ogromną wagę do każdego zlecenia, troszcząc się o staranność i wysoką jakość usług.

Rzetelny architekt - Poznań

Projekt konstrukcji budowlanej przygotowany przez architekta to doskonały sposób, aby wyobrazić sobie, jak obiekt będzie prezentował się w rzeczywistości, ale stanowi także plan odpowiednio zagospodarowanego budżetu, który klient może przeznaczyć na budowę. Poznań jest siedzibą przedsiębiorstwa Fiord, specjalizującego się w tworzeniu projektów domów, budynków wielorodzinnych, szeregowych, bliźniaczych, czy komercyjnych. Biuro projektowe zatrudnia wysoce wykształconych architektów, którzy wyróżniają się rzetelnością, profesjonalizmem i ogromną kreatywnością.

Pełna oferta: Oferta firmy

Godziny pracy:

Poniedziałek08:00-18:00
Wtorek08:00-18:00
Środa08:00-18:00
Czwartek08:00-18:00
Piątek08:00-18:00
SobotaZamknięte
NiedzielaZamknięte

Powiązane wpisy z tej kategorii:

Pomieszczenia biurowe i magazynowe

Strona internetowa