X Jubileuszowy Plener Malarski PEJZAŻ MALOWANY ZIEMI ŁÓDZKIEJ

13-07-2017

X Jubileuszowy Plener Malarski PEJZAŻ MALOWANY ZIEMI ŁÓDZKIEJ – SPOTKAJMY SIĘ W POWIECIE RADOMSZCZAŃSKIM

Miejski Ośrodek Kultury w Konstantynowie Łódzkim, Miejski Dom Kultury w Radomsku  oraz Regionalna Organizacja Turystyczna Województwa Łódzkiego są organizatorami X edycji Pleneru Malarskiego pt. PEJZAŻ MALOWANY ZIEMI ŁÓDZKIEJ – SPOTKAJMY SIĘ W POWIECIE RADOMSZCZAŃSKIM. Poprzednie edycje odbyły się  w powiecie poddębickim, pabianickim, opoczyńskim i zgierskim. W tegorocznej edycji projektu współpracę przy jego realizacji podjęły gminy: Przedbórz, Dobryszyce, Kamieńsk, Kobiele Wielkie, Żytno, Wielgomłyny oraz Radomsko. Plener organizowany jest w dwóch etapach: otwartym, w którym bierze udział około 40 artystów w okresie 04.05-30.07.2017 r. oraz stacjonarnym, w którym weźmie udział około 30 artystów terminie 03-09.07.2017 r. w powiecie radomszczańskim z siedzibą w Krzętowie.   więcej...