Warsztaty plastyczne FORMAT A4

Prace podopiecznych warsztatów plastycznych Format A4 - 2015

Warsztaty Plastyczne FORMAT A4 w Galerii OGRÓD SZTUKI (2014)

Co słychać na Warsztatach?

Warsztaty Plastyczne FORMAT A4 odbywają się cyklicznie we wtorki i środy w godzinach 14.00 – 17.30 w siedzibie Galerii OGRÓD SZTUKI przy ul. Jana Pawła II nr 9 w Konstantynowie Łódzkim.

Co tydzień ponad 50 małych artystów spotyka się Instruktorami Galerii, gdzie pod fachowym okiem przygotowuje prace plastyczne w różnych technikach rysunkowych i malarskich, ucząc się kompozycji, zasad łączenia kolorów, kolejności nanoszenia warstw rysunku, efektów specjalnych i innych.

Podczas każdego spotkania powstają prace, które wysyłamy na liczne ogólnopolskie oraz międzynarodowe konkursy plastyczne.

A$ co słychać?

Obecnie dzieci i młodzież przygotowują prace na następujące konkursy:

• Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „MAŁY CHOPINOSKOP" – organizowany przez Narodowy Instytut Fryderyka Chopina
  • VI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „ANIOŁ XXI WIEKU" – organizowany przez Urząd Miasta i Ośrodek Kultury w Będzinie
  • Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „MORSKI ŚWIAT PRZYSZŁOŚCI" – organizowany przez Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju
  • XXIV Międzynarodowy Festiwal Sztuki Pięknej „W KRAINIE BAJKI, BAŚNI I LEGENDY" – organizowany przez Dom Kultury w Goleniowie pod patronatem Polskiego Komitetu UNESCO w Warszawie
  • Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „ANIOŁ" – organizowany przez Ośrodek Działań Artystycznych dla Dzieci i Młodzieży DOROŻKARNIA w Warszawie

Trzymamy mocno kciuki za sukcesy podopiecznych Galerii OGRÓD SZTUKI w tych konkursach!

:-)))