Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Miejski Ośrodek Kultury w Konstantynowie Łódzkim

Osiągnięcia dzieci i młodzieży 2018

LAUREACI I FINALIŚCI KONKURSÓW PLASTYCZNYCH I FOTOGRAFICZNYCH W ROKU KULTURALNYM 2017/2018

Kategoria dzieci  5 – 12 lat

1. Daria Michalak 8 lat - WYRÓŻNIENIE w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym - MOJE PASJE I FASCYNACJE, MOK Gorzów Wielkopolski 2017

2. Lilianna Dądziak  11 lat - NAGRODA WYRÓŻNIENIE w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym - MOJE PASJE I FASCYNACJE, MOK Gorzów Wielkopolski 2017 

3. Agata Woźniak  7 lat - NAGRODA WYRÓŻNIENIE w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym - MOJE PASJE I FASCYNACJE, MOK Gorzów Wielkopolski 2017 

4. Laura Leek 5 lat - NAGRODA WYRÓŻNIENIE w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym - MOJE PASJE I FASCYNACJE, MOK Gorzów Wielkopolski 2017 

5. Natalia Wawrzyniak - NAGRODA w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym - MOJE PASJE I FASCYNACJE, MOK Gorzów Wielkopolski 2017 

6. Szymon Sudak - Nagroda  w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym Wakacje moich marzeń,  Jelenia Góra 2017 

7. Antonina Grek - Nagroda  w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym Wakacje moich marzeń,  Jelenia Góra 2017 

8. Zuzanna Szwagrzak - Nagroda  w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym Wakacje moich marzeń,  Jelenia Góra 2017 

9. Daria Michalak - Nagroda  w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym Wakacje moich marzeń,  Jelenia Góra 2017 

10. Iga Lehmann - Nagroda  w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym Wakacje moich marzeń,  Jelenia Góra 2017 

11. Weronika Młynarczyk - Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „ Anioły Bożego Narodzenia”  w Katowicach 2017 

12. Oliwia Krygier - Nagroda w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „ Anioły Bożego Narodzenia”  w Katowicach 2017 

13. Weronika Sak - Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „ Anioły Bożego Narodzenia”  w Katowicach 2017 

14. Ada Lehmann - Nagroda w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „ Anioły Bożego Narodzenia”  w Katowicach 2017 

15. Klaudia Bujnowicz - Nagroda w Ogólnopolskim konkursie „Wszyscy jesteśmy Aniołami” w Chrzanowie 2018 r.

16. Amelia Kaczmarek - Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Klucz  do ojczyzny – Boże Narodzenie 2017”, Izabelin 2018 

17. Lena Dziwisińska - Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Klucz  do ojczyzny – boże Narodzenie 2017’, Izabelin 2018 

18. Antonina Grek -  Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Chopin XXI wieku”- Pejzaż malowany muzyką”, Muzeum w Lublinie 2018 

19.  Iga Lehmann - Wyróżnienie Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Szlakiem Orlich Gniazd”, Częstochowa 2018 

20. Hanna Ciszyk – Nagroda „Tradycje wielkanocne”  - Ogólnopolski Konkurs Plastyczny Płock 2018 

21. Szymon Sudak – Wyróżnienie Ogólnopolski  Konkurs Plastyczny „Pocztówka do Św. Franciszka – Wielkanoc”, Kraków 2018 

22. Ewa Kolasa – Nagroda w III Ogólnopolskim  Konkursie Plastycznym „Kwiat dziełem doskonałym”, Polkowice 2018 

23. Natalia Sobczyńska – II Nagroda w Ogólnopolskim Konkursie „Świat mojej wyobraźni”, Jelenia Góra”, Ośrodek Kultury MUFLON 2018

24. Oliwia Grabowska – nominacja  w Ogólnopolskim Konkursie „Świat mojej wyobraźni”, Jelenia Góra”, MUFLON 2018

25. Iga Lehmann – Nagroda w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Ogród piękna, dobra i radości…”, Nowy Sącz 2018 

26. Alicja Rumowicz – Nagroda w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Coś mojego”, Lubliniec 2018 

27. Gabriel Gawryszczak – Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Szlakiem orlich gniazd”, Częstochowa 2018 

28. Milena Ciszyk – Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Mój świat”, Lublin 2018 

29. Gabriel Gawryszczak – II I Nagroda w Ogólnopolskim konkursie Plastycznym  „Barwy dzieciństwa – sen o wolności”, Nadarzyn 2018 

30. Weronika Michalak – III Nagroda w Ogólnopolskim konkursie Plastycznym  „Barwy dzieciństwa – sen o wolności”, Nadarzyn 2018 

31. Weronika Michalak – nominacja do wystawy w Ogólnopolskim Konkursie Malarskim „ 100 lat dla Niepodległej”, Warszawa 2018 

Kategoria dzieci  13 – 16 lat

1.Martyna Rachfalik kl. III c – WYRÓŻNIENIE w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym – ŚWIĘTY JAN PAWEŁ II W OCZACH DZIECKA, Bielsk Podlaski 2017 

2.Martyna Augustyniak kl. III c – I NAGRODA w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym – BARWY NIEPODLEGŁOŚCI ,MOK Świdnica 2017 

3.Klaudia Duklas kl. II a – NOMINACJA w Ogólnopolski Konkurs Plastyczny – ODYSEJE PIŁSUDSKIEGO. Dom Literatury w Łodzi 2017 r.

4. Natalia Adamus  kl. III e – WYRÓŻNIENIE w Ogólnopolski Konkurs Plastyczny – ODYSEJE PIŁSUDSKIEGO. Dom Literatury w Łodzi 2017 r.

5.Lidia Wodzicka kl. II a – WYRÓŻNIENIE w Ogólnopolski Konkurs Plastyczny – ODYSEJE PIŁSUDSKIEGO. Dom Literatury w Łodzi 2017 r.

6.Karolina Łuczak kl. II a – NOMINACJA w  Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny – LATO, LATO ZOSTAŃ DŁUŻEJ . Bałucki Ośrodek Kultury  „Na Żubardzkiej” 2017 

7. Marcel Stankiewicz- Nagroda w Ogólnopolskim  Konkursie Plastycznym „Boże Narodzenie, Nowy Rok”, Świdnica 2017 

8. Jakub Żaczek  14 lat kl. II c - Nagroda w Ogólnopolskim  Konkursie Plastycznym „Boże Narodzenie, Nowy Rok”, Świdnica 2017 

9. Julia Pietrzak 15 lat kl. III d - Nagroda w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „ Anioły Bożego Narodzenia”  w Katowicach 2017 

10. Małgorzata Wielgus 14 lat kl. II d – Nominacja w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym „Moje miejsce na ziemi”, Oświęcim 2017 

11. Nikola Maciejewska 14 lat kl. II b – Nagroda Wojewody Kujawsko-Pomorskiego w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym „ Śladami Leona Wyczółkowskiego – LUDZIE W TWÓRCZOŚCI ARTYSTY”, Bydgoszcz 2017 r.

12. Zuzanna Kaczmarek 14 lat kl. II c- Nominacja w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym „ Śladami Leona Wyczółkowskiego – LUDZIE W TWÓRCZOŚCI ARTYSTY”, Bydgoszcz 2017 

13. Gabriela Broda 14 lat kl. II f- Nominacja w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym „ Śladami Leona Wyczółkowskiego – LUDZIE W TWÓRCZOŚCI ARTYSTY”, Bydgoszcz 2017 

14. Kacper Troska 14 lat kl. II d - Nominacja w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym „ Śladami Leona Wyczółkowskiego – LUDZIE W TWÓRCZOŚCI ARTYSTY”, Bydgoszcz 2017 

15. Emilia Ślasko 14 lat kl. II d - Nominacja w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym „ Śladami Leona Wyczółkowskiego – LUDZIE W TWÓRCZOŚCI ARTYSTY”, Bydgoszcz 2017 

16. Laura Bujnowicz 14 lat kl. II d - Nominacja w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym „ Śladami Leona Wyczółkowskiego – LUDZIE W TWÓRCZOŚCI ARTYSTY”, Bydgoszcz 2017

17. Gabriela Puczyńska 14 lat kl. II d - Nominacja w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym „ Śladami Leona Wyczółkowskiego – LUDZIE W TWÓRCZOŚCI ARTYSTY”, Bydgoszcz 2017 

18. Lidia Lizak 15 lat kl. III e – Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Fotograficznym „ Dzieła mistrzów inspiracją współczesnej fotografii”, Bronowice 2017 r.

19. Sandra Pakuła 14 lat kl. II e – nominacja w Międzynarodowym Konkursie Fotograficznym „ Dzieła mistrzów inspiracją współczesnej fotografii”, Bronowice 2017 r.

20. Martyna Augustyniak 15 lat kl. III c - nominacja w Międzynarodowym Konkursie Fotograficznym „ Dzieła mistrzów inspiracją współczesnej fotografii”, Bronowice 2017 

21. Jakub Żaczek 14 lat kl. II c-III  Nagroda w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Chopin XXI wieku”- Pejzaż malowany muzyką”, Muzeum w Lublinie 2018 r.

22. Roksana Zasada kl. II c – III Nagroda  „Tradycje wielkanocne”  - Ogólnopolski Konkurs Plastyczny Płock 2018 r.

23. Gabriela Sterniczuk  kl. II a – II Nagroda „Tradycje wielkanocne”  - Ogólnopolski Konkurs Plastyczny Płock 2018 r.

24. Piotr Miller kl. II a – Wyróżnienie  w Ogólnopolskim  Konkursie Plastycznym „Szlakiem Orlich Gniazd”, Częstochowa 2018 r.

25. Gabriela Sterniczuk kl. II a - Wyróżnienie  w Ogólnopolskim  Konkursie Plastycznym „Szlakiem Orlich Gniazd”, Częstochowa 2018 r.

26. Alicja Witkowska kl. III c – II Nagroda  „Witkacy i ja” – Ogólnopolski Konkurs interdyscyplinarny, Słupsk 2018 r.

27. Gabriela Sterniczuk kl. II a – III Nagroda  „Witkacy i ja” – Ogólnopolski Konkurs interdyscyplinarny, Słupsk 2018 r.

28. Damian Sudak   kl . III a – Wyróżnienie „Witkacy i ja” – Ogólnopolski Konkurs interdyscyplinarny, Słupsk 2018 r.

29. Lidia Wodzicka kl. II a – Nagroda „Józef Piłsudski w 150 rocznicę Niepodległości. Jak sobie wyobrażasz ten dzień?” – wojewódzki konkurs interdyscyplinarny, Łódź 2018 

30. Dominik Zakrzewski kl. III a - Nagroda „Józef Piłsudski w 150 rocznicę Niepodległości. Jak sobie wyobrażasz ten dzień?” – wojewódzki konkurs interdyscyplinarny, Łódź 2018 r.

31. Laura Bujnowicz kl. II a - Nagroda „Józef Piłsudski w 150 rocznicę Niepodległości. Jak sobie wyobrażasz ten dzień?” – wojewódzki konkurs interdyscyplinarny, Łódź 2018 r.

32. Roksana Zasada kl. II c  - Nagroda „Józef Piłsudski w 150 rocznicę Niepodległości. Jak sobie wyobrażasz ten dzień?” – wojewódzki konkurs interdyscyplinarny, Łódź 2018 r.

33. Gabriela Sterniczuk kl. II a – Wyróżnienie w  Ogólnopolskim  Konkursie Plastycznym „Anioł”  - ” Dorożkarnia” , Warszawa 2018 r.

34. Justyna Bystrzycka kl. II b – Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym. „Karta świąteczna – Wielkanoc” dar dla Hospicjum Św. Łazarza w Krakowie 2018 r.

35. Mateusz Ścisło kl. II b – Finalista Międzynarodowego Konkursu „Żywe obrazy” w Tychach, kategoria film 2018 r.

36. Emilia Ślasko kl. II b – Finalistka Międzynarodowego Konkursu „Żywe obrazy” w Tychach, kategoria film 2018 r..

37. Edyta Szczudlak  kl. II b – Finalistka Międzynarodowego Konkursu „Żywe obrazy” w Tychach, kategoria film 2018 r.

38. Olga Manios kl. II b – Finalistka Międzynarodowego Konkursu „Żywe obrazy” w Tychach, kategoria film.

39. Wioletta Berek kl. II b – Finalistka Międzynarodowego Konkursu „Żywe obrazy” w Tychach, kategoria film 2018 r.

40. Karolina Łuczak kl. II b – Finalistka Międzynarodowego Konkursu „Żywe obrazy” w Tychach, kategoria film 2018 r.

41. Patryk Uznański kl. II c – Finalistka Międzynarodowego Konkursu „Żywe obrazy” w Tychach, kategoria film 2018 r.

42. Natalia Czyżewska kl. II c – Nagroda  w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Mój świat”, Lublin 2018 r.

43  Alicja Witkowska kl. III c – Nagroda w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym  „Kartka do Św. Mikołaja”, Warszawa 2018 r.

44. Martyna Rachfalik kl. III c – Nagroda w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym             „Piękna nasza Polska cała”., Bielsk Podlaski 2018 r.

45. Magdalena Michalak kl. II b – I Nagroda w Ogólnopolskim konkursie Plastycznym  „Barwy dzieciństwa – sen o wolności”, Nadarzyn 2018 r.

46. Natalia Czyżewska kl. II c – I Nagroda w miejskim konkursie plastycznym „Zachowaj trzeźwy umysł”, Konstantynów Łódzki 2018 

 

Kierownik Galerii OGRÓD SZTUKI

Starszy Kustosz mgr sztuki Wiesława Przybyło-Cieślik