Wystawa fotografii Anny Baczmagi pt. DEFINICJA KOBIECOŚCI

MAGICZNY ŚWIAT ANNY BACZMAGI – DEFINICJA KOBIECOŚCI!

Wernisaż prac fotograficznych Anny BACZMAGI zgromadził w salach wystawienniczych Galerii OGRÓD SZTUKI w piątkowe popołudnie 9 marca 2018 tłumy. Tłumy, które chciały zobaczyć i odczuć definicję kobiecości. Jakże wymowny tytuł, określający w sposób jednoznaczny, że taka definicja w ogóle istnieje. Każdy z nas jest przekonany, że taką definicje może podać. Nic jednak złudnego. Anna Baczmaga fotograf z pasją i jednocześnie właścicielka piekarni AGANA, w sposób szczególny przedstawia kobiety. Jej widzenie przekłada się na obraz jedyny w swoim rodzaju, pełen miłości i empatii, której sama autorka ma tak wiele, że dzieli się nią z wszystkimi. Modelki są osadzone w przemyślanych przestrzeniach i strojach dopasowanych do klimatu danej chwili, którą autorka sama aranżuje. Wernisaż stał się okazją do...

Fotorelacja z wernisażu w dniu 9 marca 2018

Utworzono dnia 11.03.2018, 20:51