Zweryfikowane i sprawdzone firmy

numer telefonu: +48 660 661 099
adres www: www.vista-hr.pl
poczta e-mail: infovista-hr.pl

Sprawdź, jak do nas trafić

Oferta / usługi

Firma Vista HR działa od 2014 roku jako pośrednictwo pracy. Ich oferty obejmują pracę opiekunki do osób starszych w Niemczech. Dzięki długiemu doświadczeniu w tej branży firma gwarantuje sprawdzone zatrudnienie korzystającym z usług. Mogą być oni pewni profesjonalizmu w trakcie rekrutacji, jak również całego przebiegu przedsięwzięcia. Oferowana jest im rzetelna obsługa oraz wsparcie na każdym etapie. Zatrudnienie jest legalne, a obsługa pomaga dopilnować wszystkich formalności, dzięki czemu podjęcie pracy w Niemczech nie będzie stanowiło większej trudności.

Opiekunka dla seniora

Pośrednictwo pracy to obszar, którym zajmuje się firma Vista HR. Oferuje ona zatrudnienie dla opiekunek na obszarze Niemiec, które obejmuje opiekę nad osobami starszymi z rozmaitymi dolegliwościami i w różnym stanie zdrowia. Firma gwarantuje wsparcie osobom korzystającym z jej usług, pomaga na każdym etapie przedsięwzięcia oraz zapewnia profesjonalne doradztwo. Opiekunka otrzymuje legalne zatrudnienie, ubezpieczenie, zapewniany jest jej dojazd na miejsce i zakwaterowanie. Dodatkowo, wynagrodzenie jest atrakcyjne oraz możliwe są różne dodatkowe premie.

Pełna oferta: Vista Care Katowice

Godziny pracy:

Poniedziałek08:00-16:00
Wtorek08:00-16:00
Środa08:00-16:00
Czwartek08:00-16:00
Piątek08:00-16:00
SobotaZamknięte
NiedzielaZamknięte

Powiązane wpisy z tej kategorii:

Psycholog dziecięcy w Warszawie

www.poradnia-lilium.pl